Rozdajemy Vouchery na Oboom
 0
Wtorek
Cze 25

Napad na pociąg / Moscow Mission / Mo Si Ke xing dong (2023) PL.WEB-DL.x264-K83 / Lektor PLNapad na pociąg / Moscow Mission / Mo Si Ke xing dong (2023) PL.WEB-DL.x264-K83 / Lektor PL

Napad na pociąg / Moscow Mission / Mo Si Ke xing dong (2023) PL.WEB-DL.x264-K83 / Lektor PL

..:: OPIS ::..
Rok 1993, Syberia. Podczas kryzysu gospodarczego w pociągu linii Pekin-Moskwa kwitnie sprzedaż towarów po zawyżonych cenach. Podróżująca Li (Janice Man) chodzi po przedziałach, robiąc rozeznanie z nadzianymi handlarzami, po czym daje cynk zorganizowanej grupie złodziei, która dokonuje zuchwałych rabunków. Napady na kolej transsyberyjską doprowadzają do wściekłości chińskie władze, psują reputacje i zagrażają relecjom z Rosją, nie wspominając o stwarzaniu zagrożenia dla wszystkich pasażerów. Jeden z rzezimieszków zostaje schwytany i wtajemnicza władze w ich sposób działania. Wysyłają więc one swoich tajnych agentów w przebraniu biznesmenów do wytropienia bezwzględnych przestępców, a następnie postawienia ich przed wymiar sprawiedliwości.


..:: DANE TECHNICZNE ::..

..:: LINKI / DOWNLOAD ::..
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Komentarze (0)

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania artykułów.
Cookie Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.