Rozdajemy Vouchery na Oboom
 0
Wtorek
Cze 25

Kwaśny deszcz / Acide / Acid (2023) MULTi.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1.DD2.0-K83 / Lektor i Napisy PLKwaśny deszcz / Acide / Acid (2023) MULTi.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1.DD2.0-K83 / Lektor i Napisy PL

Kwaśny deszcz / Acide / Acid (2023) MULTi.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA5.1.DD2.0-K83 / Lektor i Napisy PL

..:: OPIS ::..
Selma (Patience Munchenbach) podsłuchuje, jak koleżanki z internatu chamsko komentują filmik z jej przebywającym na zwolnieniu warunkowym ojcem, Michelem (Guillaume Canet), po czym wdaje się z nimi w bójkę. Wezwana zostaje matka Elise (Lætitia Dosch) i jej nowy partner, ale nastolatka nie czuje się winna, mimo że dyrektor jest bliski zawieszenia. Dziewczyna kocha zwierzęta, dlatego nie zamierza zmieniać szkoły. Tymczasem media podają informacje o skrajnym skażeniu atmosfery i kwaśnych deszczach, które zbliżają się do Europy Północnej. Podczas kolejnego dnia w liceum i przejażdżki koń odmawia z Selmą współpracy, jakby czuł zbliżające się niebezpieczeństwo. Kiedy pozostawiona sama w lesie nastolatka zauważa nadciągające chmury, zaczyna robić się groźnie, co potwierdzają inne uciekające i poparzone wierzchowce.


..:: DANE TECHNICZNE ::..

..:: LINKI / DOWNLOAD ::..
Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!

Komentarze (0)

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania artykułów.
Cookie Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.